Microsoft Surface Kulaklık

Felaket

New member
Microsoft Surface Kulaklık


Microsoft Surface Kulaklık Fiyatı Nedir?, Microsoft Surface Kulaklık Özellikleri Nelerdir?, Microsoft Surface Kulaklık Nerden Satın Alınır. An İtibari İle Fiyatı 80 Dolara Kadar Düşen Bu Muhteşem Kulaklığı Öneriyoruz.

Başlangıçta 350 dolar olan Microsoft’un son trend kulaklıkları şu anda 80 dolara sizin olabilir. Bu gerçekten tarihi bir düşüş. Ve bunu fırsata çevirip bu ürünü alanlar gerçekten harika bir iş yapmış oldu denilebilir. Daha öncesinde bu kulaklık 111 dolara satılmıştı ve çok kısa zamanda tükenmişti.. O zaman ne yapıyoruz elimizi çabuk tutuyoruz.

Microsoft Surface Kulaklık


Microsoft Surface Gürültü Önleyici Kulaklıklar ile müziğinizin keyfine varın . Bu kulaklıklar, kulaklarınızı tamamen kaplayan geniş, rahat yastıklara sahiptir. İçeride, 40 mm Free Edge sürücüleri ve Omnisonic ses, kulaklarınızı net ve net sesle doldurmak için çalışır. Yerleşik aktif gürültü engelleme teknolojisi, çevrenizdeki dikkat dağıtıcı gürültüyü filtreleyerek bu sesi saflaştırmak için tasarlanmıştır. Kulaklıkların temel özelliklerinden biri, her kulaklıkta bulunan entegre kadrandır. Sesi ayarlamak için sağ kulak kapağındaki halkayı ve istediğiniz gürültü engelleme miktarını ayarlamak için soldaki halkayı çevirirsiniz. Kadran sorunsuz bir şekilde dönüyor. Microsoft’un dijital asistanı Cortana, Surface kulaklıklara entegre edilmiştir. Surface kulaklıkları akıllı telefonunuzla eşleştirin ve Cortana’nın parçaları değiştirmesini, en sevdiğiniz sanatçıyı çalmasını, bir arama başlatmasını, hatırlatıcı ayarlamasını, hava durumunu, maç sonuçlarını ve çok daha fazlasını almasını sağlayın. O her zaman orada bekliyor. Tek yapman gereken sormak.

Microsoft Surface Kulaklığın Özelikleri
Yumuşak kulaklık kapakları ve hafif tasarımıyla gün boyu rahat ve şık bir şekilde kullanım özeliği vede kolaylığı sağlar. Ayarlanabilir Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi müziği ruhunuzda hissedeceksiniz. Dokunmatik kontroller, ses seviyesini ayarlamaları, USB-C şarjı ve kulaklıkları çıkardığınızda otomatik duraklatma / devam ettirme özelliği ile de gerçekten baya bir kullanışlı diyebiliriz. Başka bir deyişle, kulaklığın kullanımı çok kolay ve özellikleri de muhteşem diyebiliriz.

(Microsoft Surface Kulaklık Genel Özelikleri: Gürültü Engelleme, Çıkarılabilir Kablo, Sıralı Kontrol, Yerleşik Açma / Kapama Anahtarı, Ayarlanabilir Kafa)

Microsoft Surface Kulaklık Fiyatı 80 Dolar Civarına Kadar Düştü. Microsoft GUW-00001 Surface Headphones, V1 Gray 80 Dolara Satıldığı Link : https://bit.ly/2TpN1gF ..

Ürün uygun fiyatı nedeniyle çok zor bulunmakta sizde ön sipariş için https://www.amazon.com.tr/Microsoft-GUW-00001-Surface-Headphones-Kulaklık/dp/B07JYMFFVR linkini kullanabilirsiniz.