Sürücü yaya geçidinde iki öğrenciye çarpıp olay yerinden uzaklaştı. Polis onu arıyor

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Kaza, 5 Mayıs'ta Liovo'nun tamamını kapsayan bir olayda meydana geldi. Eske Budjovice'den Jindichv Hradec'e n araba için geçiş.
| Fotoğraf: Polis R

Kaza 15:15 ile 15:30 saatleri arasında meydana geldi. 5 Mayıs'ta cadde boyunca Nov Caddesi'nden Mru Meydanı'na doğru kimin araba kullandığını hâlâ bilmiyorum.


Özellikle kadınlara dikkat etmedi ve evin yakınındaki işaretli patikada 33/157 iki tekerleği devirdi. Ter şehirden kaçtı. Güneyli polis memuru Milan Bajcura, ışıkları yanıp sönen yayalara da dikkat edin dedi.


Çocuklara hiçbir şey olmadı, dolayısıyla acil servisleri aramaya gerek kalmadı. idi pesto dt ile karşılaştığını görmüş olmalı.


Taylardan birinin annesi kazayı yaklaşık 2 saat sonra polise bildirdi. Artık buna sebep olan fikri arıyorsunuz ve ayrıca tanık arıyorsunuz.


Eğer yoldan geçen kurbanlardan herhangi biri kazayı araç içi kamerasına kaydettiyse, meslektaşım Miroslav Hruka ile 974 226 588 numaralı telefondan iletişime geçin. Veya beni 158 numaralı hattan arayabilirsiniz, diye belirtti konuşmacı.Haritalar © SHOCart ve OpenStreetMap'in yazarı tarafından sağlanmaktadır. SHOCart şirketi, turist ve bisiklet haritaları ve atlaslarının geleneksel bir yayıncısıdır. şeyler www.shocart.czLiovo'nun tamamından geçen 5 Mayıs'ta her gün on bin araba geçiyor. Çok sayıda yaya tarafından geçiliyor ve bu noktada yayalarla ilgili çok sayıda kaza meydana geliyor. Bu nedenle bölge halkı uzun süredir çevre yolu yapılması yönünde çağrıda bulunuyor. Durumu iyi, beş yıl içinde hazır olması gerekiyor.